Paperland - Jakość i wytworność w sztuce drukowania - Zaproszenia i zawiadomienia ślubne

Paperland

Jakość i Wytworność w Sztuce Drukowania

O nas

W 1976 roku w Brukseli hrabia Guy - Philippe de Ribaucourt założył Paperland.

PAP o nas 01W prężnie rozwijającej się drukarni zaczęto drukować wszelkiego rodzaju zaproszenia, karty wizytowe, zawiadomienia, papiery firmowe, etc. Najwyższym wyróżnieniem dla firmy jest fakt, że dwór królewski w Brukseli wybrał usługi Paperlandu. Jest on oficjalnym dostawcą wszelkiego rodzaju druków na uroczystości dworskie. Filia Paperlandu w Madrycie równie szybko zyskała uznanie tamtejszej arystokracji i dworu. Od 2001 roku Paperland ma również swój salon drukarski w Warszawie prowadzony przez Katarzynę Radziwiłł.Od 2011 roku Paperland zaprasza do zapoznania się z szeroką ofertą produktów w Salonie Zień Home, ul Mokotowska 57.

 

PAP o nas 02

Swój sukces Paperland zawdzięcza odwołaniu się do wytwornych, klasycznych i ponadczasowych przedwojennych wzorów, na stosowaniu najwyższej jakości wyrafinowanych technik drukarskich takich jak grawiury, tłoczenia, złocenia 24 karatowym złotem, pudrowy druk termiczny - "faux relief" oraz najszlachetniejszych papierów i kartonów. W swojej szerokiej ofercie ma najwyższej jakości papeterie, kart wizytowe, wizytówki, fair-part, zaproszenia ślubne, książeczki menu, karteczki na stół, podziękowania, oraz zawiadomienia o narodzinach, zaproszenia na chrzty, polowania oraz gonitwy i prawie już całkowicie zapomniane w Polsce zawiadomienia o śmierci.

W Paperland znajdziecie Państwo wręcz imponującą ofertę unikatowych belgijskich kart bożonarodzeniowych i noworocznych.

Salon Paperland jest jedynym miejscem, w którym bez problemów można dopasować do wszelkiego rodzaju druków odpowiednie koperty - od najmniejszej, tej do wizytówek, po największą formatu A4. Koperty są klasycznie, trójkątnie zamykane i mogą być na życzenie klienta wyściełane kolorowymi bibułkami dopasowanymi do koloru druku.

 

Wybierając z bogatej oferty salonu można zapoznać się z nowoczesnymi formami i wzorami, dowcipnymi i oryginalnymi zaproszeniami europejskiej arystokracji i bohemy.

Dla salonu drukarskiego Paperland najlepszą rekomendacją jest lista jego zacnych klientów, do których należy wiele kancelarii prawnych, biznesmenów, przedstawicielstw biur zagranicznych, dyplomatów, artystów oraz przedstawicieli znamienitych rodów.

Dewizą salonu drukarskiego Paperland jest "Jakość i Wytworność w Sztuce Drukowania".

Paperlandjest synonimem najwyższej i nienagannej jakości druku i papieru, wypływającej  z zamiłowania do tradycji.
Stosując najbardziej wyrafinowane techniki tłoczeń, grawiur i złoceń oraz „faux-relief” – termiczny druk pudrowy pomożemy Państwu wybrać odpowiedni papier, czcionkę, kolor i charakter papeterii, tak aby Wasze marzenia się spełniły.